top of page
Kobieta z winylem

producent

Produkcją wydarzeń artystycznych zajmuję się od kilkunastu lat. Pracowałam w III sektorze, koordynując, pozyskując środki i realizując różnorodne przedsięwzięcia muzyczne. Od 2012 r. jestem związana z branżą fonograficzną, pracując w międzynarodowych koncernach: EMI, Parlophone i Warner. 

Album fonograficzny w muzyce poważnej to niezwykle ważne narzędzie. Pracując nad płytą zwracam uwagę na jakość każdego elementu, zarówno sfery audio, jak i formy wydania, czy detali tekstu umieszczanego w booklecie. Każda płyta jest inna i powinna odzwierciedlać indywidualny zamysł i charakter działań artystów, którzy ją tworzą. Zajmuję się zarówno organizacją nagrań, prowadzeniem sesji zdjęciowych oraz nagrań audiowizualnych,  procesem przygotowania płyty do produkcji i publikacji, a także tworzeniem kampanii promującej album po jego wydaniu.

 

Wydarzenia muzyczne to małe logistyczne arcydzieła. Każdy szczegół ma znaczenie, a deadline jest nieprzekraczalny. Lubię ten koordynacyjny kreatywny zawrót głowy. Dlatego realizuję różnorodne własne projekty. Chcesz mnie w swoim zespole? Porozmawiajmy. Czasem udaje się komuś wciągnąć Opałkę także do swojej bajki :)

bottom of page